sl SL

 

ČETRTEK, 16. avgust  

KONSTRUKCIJA IN MODELIRANJE

Zagovor: ob 8.00 v A4

Komisija: Podlogar, Puc, Grčar Napast

 

GRAFIČNO OBLIKOVANJE

Zagovor:  ob  8.00  v A1

Komisija: Brezlan, De Gleria, Vitežnik

 

FIZIKA

Pisno: ob 8. uri v U9

Ustno: ob 9.30 v U9

Komisija: Kržan, Velkavrh, J. Nagode

 

Dežurni: od 8. do 10. ure: Kosmač, Košir

 

PETEK, 17. avgust

MODNO  OBLIKOVANJE 

Zagovor:ob 8.00 uri v  A4

Komisija:  Puc, Podlogar, Grčar Napast

 

ŠPORTNA VZGOJA

Zagovor: ob 8. uri  na  Taboru

Komisija: Knavs, Sluga, Horvat, Avguštin

 

NEMŠČINA

Pisno: ob 8. uri v U3 (nadzorna L. Pirc)

Ustno ob 10.20 v U3

Komisija: Pirc, Kuščer, Ardalić

 

ŠPANŠČINA

Pisno: ob 8. uri v U3 (nadzorna L. Pirc)

Ustno ob 10. Uri v U3

Komisija: Ardalić, Pirc, Kuščer

 

GEOGRAFIJA

Pisno: ob 8. uri v U4 (nadzorna R. Pokorn)

Ustno ob 10. uri v U4

Komisija: Pokorn, De Gleria, Kovač

 

Dežurna od 8. do 11. ure:  Hohkravt, Mrak

 

PONEDELJEK, 20. avgust

ANGLEŠČINA

Pisno: ob 8.00 uri v U1 (nadzorni Poderžaj)

Ustno ob 10.30 uri v U1

komisija: Peklaj, Žeželj, Poderžaj

 

UMETNOSTNA ZGODOVINA

Pisno: ob 8. uri v U1 (nadzorni Poderžaj)

Ustno: ob 10. uri v U6

Komisija: Režun, Starc, Pogačnik

 

FOTOGRAFSKO OBLIKOVANJE in FOTOGRAFSKA TEHNIKA ter TEHNOLOGIJA PROCESOV

 

Zagovor: ob 8. uri v A6

Komisija FO: Acman, Lebedinec, Košmerl

Komisija FT: Rombo, Lebedinec, Košmerl

 

OBLIKOVANJE UPORABNIH PREDMETOV IN CAD

Zagovor:ob 8. uri v A3

Komisija: Hohkravt, Mrak, Jančič

 

LIKOVNA TEORIJA

Zagovor: ob 8. uri v U5

Komisija: Skubin, Šuštaršič Remic, Klobasa

 

Dežurni: Rombo, Petrovič, Tozon

 

TOREK, 21.  avgust

SLOVENŠČINA

Pisno ob 8. uri v U3  (nadzorna B. Pohlin)

Ustno: ob 11. uri

Komisijav U1:  Žerjal Pavlin, Bernetič Pal, Cvelbar

Komisija v U2: Pohlin, Peterka, Košir

 

BIVALNA KULTURA

Zagovor ob 8. uri v U5

Komisija: Rau, Sečnik, Klobasa

 

PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE

Ustno: ob 8. uri v U1

Komisija: Klavžar, Oblak, Kurtović

 

Dežurni v zbornici:  Lapajne, Poderžaj, Habjanič

 

SREDA,  22. avgust

MATEMATIKA

Pisno ob 8. uri v U2  (nadzorni Sečnik, Velkavrh)

Pisno ob 8. uri  v U3  ( nadzorna Bartolj, Kržan)

 

Ustno: po dogovoru

Komisija 1 v U2:  Velkavrh, Sečnik, Rajbar

Komisija 2 v U3:  Kržan, Bartolj, Manfreda

 

Dežurni v zbornici: Knavs, Petrovič

 

ČETRTEK , 21. avgust

PREDSTAVITVENE TEHNIKE

Zagovor  ob 8. uri v  U4

Komisija: Klobasa, Rau, Hohkravt

 

OIV, INTERESNE DEJAVNOSTI

Ustno: ob 9. uri v  U1

Komisija: Sluga, Knavs, Pirc

 

RISANJE

Zagovorob 8. uri v R1

Komisija: Tozon, Simon, De Gleria, Skubin

 

Dežurna v zbornici:  Košir, Plemenitaš

 

Gregor Markelj, ravnatelj

Na tej spletni strani uporabljamo lastne analitične piškotke za zbiranje statističnih podatkov z namenom optimizacije uporabniške izkušnje na spletnem mestu. Vse zbrane podatke popolno anonimiziramo. Če obiščete naše spletno mesto in so nastavitve vašega spletnega brskalnika takšne, da dovoljujejo sprejemanje piškotkov, to razumemo kot vašo privolitev, da smemo uporabljati lastne analitične piškotke za zbiranje anonimiziranih podatkov.

V primeru, da želite izvedeti več o piškotkih na naši strani in kako jih lahko izbrišete, kliknite tukaj.

  Sprejmem piškotke na tej spletni strani.
Info